אודות

קונספט מספקת פתרונות אינטרנט כוללים המותאמים לצרכי הלקוח.

קונספט - טכנולוגיה יצירתית לשירותך

קונספט מספקת פתרונות אינטרנט המותאמים לצרכי הלקוח, הכוללים עיצוב ובניית אתרים, פיתוח אפליקציות ושיווק באינטרנט.

החל משנת 2009 התפרסה קונספט על המדיה האינטרנטית בישראל והשיגה דריסת רגל משמעותית תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ולא מתפשרים שעומדים בחזית הטכנולוגית והעיצובית של הרשת. מקצועיות, שירותיות, חדשנות ויצירתיות הופכים את קונספט לשותף האינטרנט האידיאלי ללקוחותיה הרבים.

חטיבת קונספט מונה צוות מקצועי של 30 מתכנתים, מעצבים, אנשי שיווק ומנהלי לקוחות.

בניית אתרים

מחלקת בניית אתרים בקונספט, עיצבה ופיתחה אתרים רבים בשנים האחרונות, ובניהם אתרים של חברות גדולות ומובילות בישראל ובחו"ל, ולצדם אתרי בוטיק ייחודיים. בניית האתר בקונספט נעשית ע"י צוותי שיווק, עיצוב ופיתוח מוכשרים במיוחד, אשר מלווים את הלקוח החל משלב האסטרטגיה, דרך העיצוב, הפיתוח ואבטחת האיכות ועד לפתרון המושלם.

פיתוח אפליקציות
 
צוות הפיתוח לאפליקציות מובייל של קונספט מתמחה בפיתוחים לאייפון, אנדרואיד ומייקרוסופט. הצוות מציע פתרון מקיף לרעיון הלקוח, החל משלב הדרישות, דרך מחקר טכנולוגי לבדיקת היתכנות, תהליך אפיון מוצר, עיצוב חווית וממשק משתמש, פיתוח תוכנה למגוון פלטפורמות של סמארטפונים וטאבלטים, שירות בדיקות איכות מקיף, וליווי שיווקי עד להשקת המוצר.

שיווק באינטרנט

יש לכם כבר אתר, מה עכשיו? מחלקת השיווק של קונספט מתמחה בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט, ומציעה שירותי קידום אורגני במנועי חיפוש (בדגש על קידום גוגל), ניהול קמפיינים ממונים, ושירותי מדיה חברתית מתקדמים. אם אתם רוצים להרחיב חשיפת מוצר או שירות באינטרנט בדרכים יעילות - קונספט היא הכתובת שלכם.